Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

TECHNOLOGIE

Microsoft patentuje następcę kontrolera Elite

Kontroler Elite
Kontroler Elite

Microsoft właśnie opatentował następcę kontrolera Elite, który jest chwalony przez użytkowników ich konsoli i nie tylko. Nowy kontroler pozwoli na zdecydowanie więcej w kwestii doboru poszczególnych elementów i powinien pojawić się razem z nową konsolą.

Patent widnieje pod nazwą „Game Controller with Removable Controller Accessories”. Tytuł jest chwytliwy i teoretycznie wskazuje na możliwość wymiany praktycznie każdego elementu poza obudową.

Elementy obudowy dla obecnego kontrolera Elite korzystają z magnesów w celu połączenia ich z padem, a w nowym ma być wykorzystana platforma, która jeszcze bardziej ułatwi wymianę. Magnesy nie są najlepszym rozwiązaniem w przypadku drążków analogowych, które z czasem mogą się wyrobić i nie trzymać się na swoim miejscu.

Elite Controller Patent V2

Kontroler powinien mieć ten sam zestaw akcesoriów, więc można liczyć na wymienny przycisk kierunkowy i łopatki na spodzie.

Microsoft zdecydowanie wie jak przygotować kontroler dla bardziej wymagających graczy, więc o jakość urządzenia powinniśmy być spokojni.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement