Mamy nowy rok a Call of Duty: Infinite Warfare wciąż rządzi w Wielkiej Brytanii

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Call of Duty: Infinite Warfare zakończyło w UK rok 2016 jako najlepiej sprzedająca się gra i również w ten sam sposób rozpoczęła rok 2017. To już niemal tradycja, że na Wyspach ten okres należy dla kolejnej odsłony kultowej serii od Activision.

Tradycją też jest, że na końcu i początku każdego roku, bardzo wysoko liście najchętniej kupowanych gier znajduje się kolejna odsłona gry piłkarskiej od EA.  FIFA 17 zajęła drugie miejsce wśród najlepiej sprzedających się gier w ubiegłym tygodniu i wyprzedziła takie hity jak nieśmiertelne GTA 5 oraz cenione w poprzednim roku produkcje – Battlefield 1 i Forza Horizon 3.

Wciąż nieźle sobie radzi gra Steep, która po bardzo kiepskim początku na rynku, kolejny raz dostała się do pierwszej dziesiątki.

Najlepiej sprzedające się gry w ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii (od 2 do 7 stycznia):

  1. CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE
  2. FIFA 17
  3. GRAND THEFT AUTO V
  4. BATTLEFIELD 1
  5. FORZA HORIZON 3
  6. WATCH DOGS 2
  7. MAFIA 3
  8. ROCKET LEAGUE
  9. POKEMON SUN
  10. STEEP

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch