Lords of the Fallen 2 pod skrzydłami Defiant Studios

Lords Of The Fallen

Lords of the Fallen 2 w końcu jest w produkcji. Wydawca CI Games ogłosił dzisiaj partnerstwo z zespołem Defiant Studios, które zostało założone w 2016 roku przez byłego szefa studia i dyrektora gier w Avalanche Studios w Nowym Jorku, które było odpowiedzialne między innymi za Just Cause 3.

Marek Tymiński powiedział, że rozmawiał z wieloma wielkimi studiami, które były bardzo zainteresowane stworzeniem kontynuacji Lords of the Fallen. Zdecydowali się na Defiant Studios, ponieważ byli zainspirowani ich koncepcją gry i doświadczeniem w produkcji. Tymiński wspomniał, że jest bardzo zadowolony ze współpracy ze studiem składającym się z najbardziej utalentowanych twórców i nie może doczekać się premiery gry na konsole i PC.

Lords of the Fallen 2 pierwotnie miało pojawić się w zeszłym roku, jednak projekt finalnie został porzucony. Defiant Studios prawdopodobnie zaczyna w tym momencie od zera, więc może minąć trochę czasu zanim będziemy mogli zagrać w drugą część wspomnianej wcześniej gry akcji.

Lords of the Fallen – zwiastun produkcji