Livestream z okazji drugiej rocznicy wydania NieR: Automata – pierwsze szczegóły

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Square Enix udostępniła dzisiaj pierwsze szczegóły dotyczące livestreamu z okazji drugiej rocznicy wydania NieR: Automata, który odbędzie się już 20 lutego. W transmisji weźmie udział reżyser Yoko Taro, producent Yosuke Saito, game designer Takahisa Taura z Platinum Games, kompozytor Keiichi Okabe oraz dodatkowo reżyser Final Fantasy XIV, Naoki Yoshida i kilku nieujawnionych na ten moment gości.

Wszystko wskazuje więc na to, że poza klasycznym omówieniem wielu aspektów produkcji, możemy również się spodziewać pierwszych szczegółów dotyczących crossovera Final Fantasy XIV x NieR: Automata i raidu z nim związanego. Zapowiedź specjalnej misji dla MMO Square Enix zobaczycie w tym newsie. Livestream rozpocznie się o 20:00 japońskiego czasu. Odpowiedni link ma zostać udostępniony wkrótce.

Naszą recenzję NieR: Automata przeczytacie tutaj: NieR: Automata – recenzja. Jeśli jesteście ciekawi, co działo się w pierwszym NieR, sprawdźcie: NieR, czyli co się działo przed Automatą.

Źródło: https://gematsu.com/2019/02/nier-automata-2nd-anniversary-live-stream-set-for-february-20

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów