Life is Strange 2 – zobaczcie zwiastun 3. epizodu

Kontynuacja przygód braci Diaz pojawi się już 9 maja

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca, studio Square Enix, wraz z deweloperem, Dontnod Entertainment, udostępnił zwiastun nadchodzącego trzeciego epizodu Life is Strange 2 zatytułowany „Wastelands”.

Podróż Seana u Daniela Diaz do Meksyku jest kontynuowana w trzecim epizodzie, kilka miesięcy po wydarzeniach z epizodu drugiego i ucieczce braci z Beaver Creek. Chłopcy doświadczają życia na obrzeżach społeczeństwa, ponieważ zaprzyjaźniają się ze zwartą grupą włóczęgów oraz uciekinierów i wplątują się w nielegalny handel konopiom w Kalifornii. Nowe wydarzenia powodują konflikty wśród braci. Czy zostaną razem, niepewni co do ich poprzednio zjednoczonego celu, czy może ich wspólna podróż dobiegnie końca?

Trzeci epizod, zatytułowany “Wastelands” pojawi się już 9 maja, czwarty zadebiutuje 22 sierpnia. Piąty i jednocześnie ostatni epizod będzie dostępny 3 grudnia. Life is Strange 2 dostępne jest na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Life is Strange 2 – zwiastun trzeciego epizodu

Źródło: https://gematsu.com/2019/04/life-is-strange-2-episode-3-teaser-trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów