Life is Strange 2 – znamy daty premiery 3., 4. i 5. epizodu

Trzy ważne daty ujawnione w jeden dzień

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix wraz z Dontnod Entertainment ujawnił daty premiery pozostałych trzech epizodów Life is Strange 2. Trzeci epizod, zatytułowany „Wastelands” pojawi się już 9 maja, czwarty zadebiutuje 22 sierpnia. Piąty i zarazem ostatni epizod będzie dostępny 3 grudnia. Na ten moment nie znamy żadnych większych szczegółów na ich temat.

Głównymi bohaterami w drugiej części będą dwaj bracia – 16 letni Sean i 9 letni Daniel Diaz. Na ten moment nie wiemy, czy w grze ujrzymy protagonistkę pierwszej części, czyli Max Caulfield, jednak całość będzie utrzymana w uniwersum Life is Strange. Bracia Diaz żyją w Seattle w stanie Waszyngton. Po pewnym tragicznym wydarzeniu ich życie odwraca się do góry nogami i teraz zmuszeni są do uciekania przed policją. Sean w końcu decyduje się zabrać młodszego brata do swojego rodzinnego miasta Puerto Lobos w Meksyku w celu poszukiwania lepszego życia. Pierwsze dwa epizody Life is Strange 2 są już dostępne na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów