Left Alive ze zwiastunem premierowym

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Left Alive niebawem zostanie wydane, a Square Enix podczas najnowszego streamu pokazało walki i wiele innych elementów swojej nadchodzącej produkcji. Nie zabrakło również premierowego zwiastuna.

Square potwierdziło partnerstwo ze Steam, a to oznacza, że kupując grę na PC dostaniemy dodatkową broń. Będzie nią łom samego Gordona Freemana, który powinien przydać się w walkach wręcz. Broń nie będzie potężniejsza od innych i będzie ulegać takiej samej degradacji.

World of Tanks to kolejna gra, która znajdzie się w Left Alive. Wszyscy użytkownicy konsol Sony po zakupieniu edycji cyfrowej w przedsprzedaży będą mogli zobaczyć plakaty związane z WoT wewnątrz gry.

Left Alive zadebiutuje jutro w Japonii, a w Europie i Stanach Zjednoczonych pojawi się 5 marca. Produkcja zmierza na PlayStation 4 i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/left-alive-nods-half-life-world-of-tanks-gameplay-launch-trailer/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów