Left Alive wciąż żyje. Square Enix udostępniło pięć nowych zrzutów z gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Left Alive to zapowiedziana w zeszłym roku gra akcji od studia Square Enix osadzona w uniwersum z taktycznego Front Mission. Za produkcję odpowiadają weterani branży, wśród których znajdziemy m.in.  Toshifumi Nabeshimę (reżyser Armored Core), Yoji Shinkawę (projektant postaci, seria METAL GEAR), i Takayuki Yanase (projektant mechów, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X).

Square Enix udostępniło dzisiaj pięć nowych zrzutów ze swojego najnowszego IP, prezentujące zarówno klasyczną walkę TPP, jak i starcia za pomocą mechów wyjętych prosto z serii Front Mission. Tytuł niestety nie będzie należał do gatunku SRPG, więc o turowej rozgrywce możemy zapomnieć. Na materiale załączonym ponizej będziecie mogli się przekonać, że najnowszy tytuł SE przypomina przede wszystkim Metal Gear Solid V okraszony większą ilością mechów. Pierwsza zapowiedź produkcji pojawiła się podczas Tokyo Game Show 2017, więc bardzo możliwe, że kolejne materiały otrzymamy już w przyszłym miesiącu, podczas kolejnej odsłony TGS.

Left Alive – Najnowsze zrzuty z gry:

Left Alive – Zwiastun:

Źródło: https://www.dualshockers.com/left-alive-screenshots-details/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów