Last Idea – Square Enix zapowiedziało nowy tytuł na urządzenia mobilne

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Last Idea

Square Enix oficjalnie zapowiedziało przed momentem Last Idea, nową produkcję dedykowaną urządzeniom mobilnym z systemem iOS oraz Android. Według pierwszych informacji, tytuł będzie należał do gatunku „Treasure Hunting RPG” i pojawi się na japońskim rynku wiosną tego roku. Zarys fabularny wraz z pierwszym zwiastunem zobaczycie poniżej.

Last Idea – Pierwszy Zwiastun:

Last Idea – Zarys fabularny:

Protagonista, początkujący poszukiwacz skarbów, kieruje się statkiem powietrznym do opuszczonego „Cichego Zamku” znajdującego się na odosobnionej wyspie, aby potwierdzić obecność skarbu wykrytego przez swojego przyjaciela, wróżbitę Rah Mel. Po przybyciu na miejsce, ziemia nagle zaczyna drżeć, ciemność wylewać się z ziemi, natychmiast zakrywając niebo, a hordy potworów zaczynają atakować Cichy Zamek. Drużyna podejmuję próbę ucieczki i zrezygnowania ze zdobycia skarbu, ale widząc dziewczynę, która ma właśnie zostać zaatakowana przez potwory na balkonie zamku, biegną na jej ratunek.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów