Lara Croft w akcji! Krótki zwiastun z Shadow of the Tomb Raider

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Premiera najnowszych przygód pięknej pani archeolog zbliża się wielkimi krokami. Nikogo nie powinno więc dziwić, że do sieci co jakiś czas trafiają kolejne materiały przedstawiające Shadow of the Tomb Raider. Nie inaczej jest tym razem. W sieci pojawił się krótki, trwający zaledwie 33 sekundy, fragment rozgrywki pochodzący ze zbliżającej się produkcji Square Enix.

Na przedstawionym materiale widzimy esencje nowego Tomb Raidera. Eksploracja i zagadki środowiskowe przedstawione w niezwykle dynamicznym i pełnym akcji zwiastunie. Rzućcie okiem i oceńcie sami, w jakiej formie jest nasza ukochana Lara. Osobiście muszę przyznać, że z każdym materiałem, co raz bardziej czekam na kolejną część tej kultowej serii i wierzę, że po raz kolejny twórcy nas nie zawiodą.

Przypomnijmy, że Shadow of the Tomb Raider trafi na półki sklepowe już 14 września tego roku. Tytuł ten zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One. To jak? Jesteście gotowi na kolejną przygodę?

Shadow of the Tomb Raider – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów