Lara Croft na świeżym zwiastunie. Shadow of the Tomb Raider z nowym materiałem wideo

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Nikt nie miał wątpliwości, że na tegorocznych targach E3 pojawi się Lara Croft. Podczas konferencji Microsoftu zaprezentowany został świeży zwiastun nowych przygód pięknej pani archeolog. W przedstawionym materiale nie brakuje wartkiej akcji, kilku scen fabularnych i pięknych krajobrazów.

Zaprezentowany zwiastun potwierdza informację, że w najnowszej odsłonie serii, nie zabraknie grobowców, zagadek logicznych i eksploracji. Mamy nadzieję, że również fabularnie Shadow of the Tomb Raider stać będzie na dobrym poziomie i główny wątek fabularny, który na ten moment prezentuje się mrocznie, będzie taki w rzeczywistości.

Przypomnijmy, że Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje 14 września tego roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Shadow of the Tomb Raider – zwiastun z targów E3 2018

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów