Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Koszty produkcji i marketingu Green Hell zwróciły się po sześciu tygodniach

Green Hell
Green Hell

Creepy Jar, wydawca i producent gry Green Hell, poinformował, że w ciągu sześciu tygodni zwróciły się kosztu związane z jej produkcją i marketingiem. Polski survival, którego akcja rozgrywa się w amazońskiej dżungli, zadebiutował 29 sierpnia w fazie Early Access na platformie Steam i został bardzo ciepło przyjęty przez graczy. Od początku gra trafiła do czołówki bestsellerów  i znajduje się tam już siódmy tydzień. Grę oceniło już ponad 1400 graczy, a średnia ocen to blisko 8.5.

Jakub w swoim przeglądzie wczesnego dostępu Green Hell , podkreślał, że gra ma olbrzymi potencjał, ale wymaga jeszcze drobnych poprawek.

Gra przygotowana przez Creepy Jar jest tytułem trudnym i wymagającym, ale potrafi wciągnąć. Przyjemność sprawia przede wszystkim odkrywanie świata i jego mechanik. Potencjał jest i co do tego nie mam wątpliwości. Teraz trzeba szlifować, uczynić grę atrakcyjniejszą i nieco przyjaźniejszą graczowi.

Koszty produkcji Green Hell i jej promocji wyniosły 3,5 miliona złotych, a obecnie tytuł zakupiono już 93 tysięcy razy. Prze premierą twórcy zakładali, że sprzedaż na poziomie 300 tys. kopii w ciągu pierwszego roku, w pełni ich usatysfakcjonuje. Cel wydaje się jak najbardziej realny.

Do wiosny przyszłego roku, Creepy Jar planuje wydać aż 6 dużych aktualizacji do Green Hell. Pierwsza z nich jest dostępna już od dziś. Wprowadza ona nowe gatunki zwierząt oraz znacznie rozszerza możliwości budowania.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement