Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

KONKURS

Konkurs!!! Do wygrania 6 zestawów koszulka + kubek z motywem z gry Hollow

We współpracy z firmą Forever Entertainment przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem mamy do rozdania 6 zestawów składających się z kubka i koszulki z motywem z gry Hollow, polskiej produkcji, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na PC.

Hollow to pierwszoosobowy horror science fiction, którego akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. W grze wcielimy się w astronautę, który stara się rozwiązać zagadkę zaginionej załogi stacji Shakhter-One, znajdującej się na orbicie Jowisza. Tytuł z pewnością powinien zainteresować fanów produkcji w klimatach Dead Space czy Obcy: Izolacja. W serwisie Steam możecie już przetestować demo produkcji, które umożliwia zapoznanie się z pierwszą godziną rozgrywki.

Co trzeba zrobić by wygrać zestaw?

Napiszcie nam o swojej ulubionej grze, której akcja częściowo lub w całości rozgrywa na statku bądź stacji kosmicznej.  

Wśród osób, które wezmą udział w konkursie wybierzemy sześciu laureatów.

Będzie nam miło jeśli przymilicie się trochę do nas, tak więc lajkujcie, obserwujciesubskrybujcie i pobierajcie nasza aplikację dostępną w Google Play. Oczywiście nie zapomnijcie o fundatorze nagród.

Powodzenia!!!

Regulamin konkursu:

 • Konkurs będzie trwał do 1 czerwca 2017 roku,  a lista laureatów zostanie ogłoszona wieczorem 2 czerwca.
 • Spośród osób biorących udział w konkursie zostanie wybranych 6 laureatów.
 • Aby wziąć udział w konkursie należy podzielić się swoją opinią na temat ulubionej gry, której akcja częściowo lub w całości rozgrywa na statku bądź stacji kosmicznej
 • Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będziemy wysyłać prośbę o podanie adresu do wysyłki oraz rozmiaru koszulki.
 • Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
 • Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.

Advertisement. Scroll to continue reading.
28 komentarzy

28 Comments

 1. skurczybyk93

  24 maja 2017 at 18:28

  System Shock 2, nie ma innej opcji! I dziś grywam, kolejnej takiej ze świecą szukać ;)

 2. Dariusz

  24 maja 2017 at 21:17

  Obcy: Izolacja – świetna gra na wiele godzin. Ciągle czujesz zagrożenie i niemoc w starciu z obcym.

 3. Dared00

  24 maja 2017 at 21:58

  Verde Station – skromny indyk, który szybko zamienia się w jedną z najbardziej nowatorskich i klimatycznych gier, w jakie grałem

 4. Darijush

  25 maja 2017 at 06:31

  Dla mnie to „Hegemonia: Żelazne legiony”. Gra może niezbyt popularna, ale moim zdaniem powinna mieć swoje miejsce na tej samej półce co chociażby „Homeworld”. Wielkie bitwy statków kosmicznych, ciekawa linia fabularna, rozbudowany system zarządzania… Przede wszystkim jednak to poczucie ogromnej kosmicznej przestrzeni, która w parze z imponującą jak na 2002 rok grafiką stanowiła obiekt mojego dziecięcego zachwytu. Można było poczuć ten galaktyczny spokój i zmącić go masywnymi walkami „żelaznych legionów”.

 5. Marek

  25 maja 2017 at 14:21

  Dead Space – to była pierwsza osadzona w kosmosie gra w jaką miałem przyjemność i nieprzyjemność grać, Przyjemność, bo odkrywanie zakamarków stacji kosmicznej i szukanie różnych, niekonwencjonalnych sposobów na przeżycie, to iście ekscytujące przeżycie. Nieprzyjemność, bo jak włączy się grę wieczorem i zgasi światło, to można z łatwością popuścić w gacie, a przynajmniej podwyższyć poziom tętna. Cieszyłem się nią, jednocześnie bojąc się w nią grać. Atmosfera genialna!
  e-mail: mareksasuke@opoczta.pl

 6. Olo

  26 maja 2017 at 01:41

  Obcy izolacja. Świetna ale niestety nie doceniona gra.

 7. Norbert Niezgoda

  28 maja 2017 at 11:31

  Dead Space 1,2,i 3. Każda część była rewelacyjna.

 8. BM

  29 maja 2017 at 09:34

  Wiele współczesnych gier było/jest niesamowitych, ale ja na pytanie o pierwszą grę kosmiczną, jaka przychodzi mi do głowy odpowiadam: Galaga! Mimo upływu lat, emocje jakie tam były podczas rozgrywki i ten zapadający w pamięć dźwięk. Bycie pilotem tego statku kosmiecznego to było coś, ehhh wspomnienia….

 9. Paweł Grzegorczyk

  30 maja 2017 at 23:55

  Obcy Izolacja, czyli gra dekady. Wielka szkoda, że tak słabo się sprzedała i sega nie zrobi drugiej części.

 10. Pies Ogrodnika

  31 maja 2017 at 08:26

  Prey. Może przez to że nam ja świeżym pamięci. Nowa gra ale bardzo dobra i oryginalna.

 11. Magda

  31 maja 2017 at 09:25

  Moim typem jest gra Hydrophobia Prophecy. Rozgrywka bardzo mocno angażuje i wciąga gracza. Po drodze jest mnóstwo zagadek, z którymi musimy się uporać. Nie są one zrobione na odczepne, są ciekawe. Dodatkowo grafika jest bardzo ładna. Wszystkie detale takie jak woda, krew, grafika otoczenia zrobione są ze staranną szczególnością, aż chce się usiąść i grać.

 12. Kraju

  31 maja 2017 at 14:38

  Pomimo popularności gier sci-fi niewiele produkcji (wszelkie symulatory i 4X z góry odrzucam – nie moje gatunki) rozgrywa się na statku lub stacji kosmicznej. Jednym z takich koronnych przykładów jest na pewno pierwszy Dead Space, ale mój wybór padł na South Park: Kijek Prawdy. Na statek kosmiczny trafiamy mniej więcej w połowie gry. Na pewno nikogo nie zdziwi, że jest to dosyć stereotypowe przedstawienie ufoludków, czyli istot dysponujących o wiele wyższą technologią niż ludzkość, o wyglądzie istot o białej cerze z ogromnymi czarnymi oczami. Jednak to nie specyficzna atmosfera, ani sam wygląd kosmitów najbardziej przypadł mi do gustu, a charakterystyczny dla serii humor oraz zagadki logiczne. Podczas premiery gry głośno było o zakazaniu produkcji w paru państwach, w tym Australii, zaś gracze z krajów członkowskich Unii Europejskiej mieli otrzymać ocenzurowany w stosunku do amerykańskich graczy produkt. To właśnie na statku kosmicznych postać gracza oraz NPC-e doświadczali nieprzyjemności eksperymentów kosmitów z wykorzystaniem chociażby sondy analnej. Pomijając już wszystkie te kontrowersję, gra w tym etapie wymagała od gracza rozwiązania paru przyjemnych zagadek logicznych, chociażby z wykorzystaniem teleportera. Choć cały Kijek Prawdy robił olbrzymie wrażenie, to wizyta na statku kosmitów była jednym z najjaśniejszych punktów całej produkcji.

 13. Jakub Walendzik

  31 maja 2017 at 16:29

  najlepszą grą na statku byłą Obcy: Izolacja. Najlepszy klimat, i poczucie bezradności

 14. Sebastian eS

  31 maja 2017 at 16:51

  Battlestar Galactica Online – zaczęło się od pierwszego odcinka serialu… przepadłem na dobre. Przepadłem od początku do samego końca. Kradłem chwile wolnego czasu na oglądanie tego serialu. Dotrwałem do końca. W uszach nadal słyszę intro z filmu. Kilka lat później powstała gra… Zawsze w takich momentach – film oparty na grze lub odwrotnie – mam obawy, czy twórcy podołali, czy odtworzą klimat.

  Wydawcom BSGO się udało. Wejście w historię było równie łatwe jak założenie konta. Pierwsze patrole i misje dzienne okupione dużą ilością wskrzeszeń. Grafikę przeglądarka udźwignęła. Może to szczeniackie, ale spotkanie na mostku Admirała Adamę było prawie realną nobilitacją, zaszczytem bym to nazwał.

  Coś co w masowych grach jest sympatyczne to ludzie, którzy dzielą podobną pasję. Znalazłem takich. Znali każdy szczegół serialu. Na wyrywki. Lataliśmy zwykle razem w mocnej grupie, posługując się żargonem znanym z serialu: komunikaty z mostka, składanie raportów. Patos czasem aż dławił i nam się chciało z tego śmiać.

  Producenci luźno nawiązali do kwestii wyposażenia ludzkiej rasy i cylońskiej, ale jak na grę inspirowaną serialem wyszło im nieźle. Wrażenie przebywania w przestrzeni kosmicznej jest wręcz namacalne. Odpowiednia wielkość monitora i odległość od niego, pozwala się zanurzyć w pasach asteroid, zawziętą walkę z przeciwnikami lub misje wymagające ścisłej koordynacji głosowej.

  Jeśli ma się więcej niż trochę czasu i żyłkę zawadiaki na kosmiczną skalę, to polecam tę grę.

 15. Mkali

  31 maja 2017 at 17:19

  Z pewnością moją ulubioną grą będzie stary poczciwy Doom. Już sam początek gry, zmusza gracza do zręcznego eliminowania przeciwników. Klimat, muzyka, gameplay. To jest jedna z gier, która mimo ponad 20 lat na karku, chętnie wracam przynajmniej raz w roku. :)

 16. Agnieszka Kołodziej

  31 maja 2017 at 17:21

  Kingdom Hearts gra bardzo mało znana w Polsce. Mała cześć dzieje się na statku za która pomocą dostajemy się do różnych światów. W sumie można powiedzieć że sama gra łączy świat disney oraz FF. Jest to moja ulubiona gra, nie umiem się doczekać 3

 17. nagelfar

  31 maja 2017 at 17:22

  ADR1FT to całkiem świeża (roczna) gra, w której jako jedyny (jeszcze) żywy astronauta musimy przeżyć w uszkodzonej stacji kosmicznej i znaleźć sposób na bezpieczny powrót na Ziemię.
  Może sama historia nie powala głębią, ale za to grafika gry jest naprawdę przepiękna, z magicznymi wręcz panoramami Błękitnej Planety i mrocznym bezmiarem kosmosu. Faktycznie, można tu poczuć samotność i obcość świata na orbicie, w sumie nie tak bardzo odległego (bo w końcu tylko o kilkaset kilometrów wzwyż), jednakże totalnie odizolowanego od naszych oswojonych, swojskich ziemskich pieleszy.
  To właśnie chyba ta samotność odgrywa tu pierwszoplanową rolę (przynajmniej ja tak to odbierałem) wraz z bezsilnością w konfrontacji z coraz mniejszymi zapasami tlenu, zagadką tragicznej katastrofy i zagłady załogi stacji oraz coraz bardziej uporczywym przeświadczeniem, że powrócić na macierzystą planetę uda się chyba jedynie w formie szczątków płonących w atmosferze.
  Poza tym ta gra daje zakosztować odczuwalną namiastkę nieważkości, z wszelkimi trudnościami i niebezpieczeństwami związanymi z poruszaniem się w próżni kosmosu. Nie jest to łatwe i wymaga pewnej praktyki oraz delikatności w wykonywaniu ruchów. Przypuszczam, że jeszcze większych wrażeń dostarczyłaby gra w ADR1FT z użyciem gogli VR, ale – póki co – nie było mi dane spróbować takiego kosmicznego spaceru.
  Tym niemniej, polecam tę grę nawet w standardowej wersji PC. Na mnie odcisnęła ona niezapomniane wrażenia i z pewnością jeszcze nie raz powrócę do tego niezwykłego świata – nieziemsko pięknego i jednocześnie bezlitośnie zabójczego.

 18. Sabina Marcińska

  31 maja 2017 at 20:37

  Mnie się spodobała gra The Turing Test. Po pierwsze dlatego, że grasz kobietą, a po drugie nie ma w niej przemocy i rozwiązujesz zagadki, tak miła odmiana od pozostałych gier kosmicznych :)

 19. Krzysztof Szewczyk

  31 maja 2017 at 21:33

  Moja ulubiona gra której akcja dzieje się na statku kosmicznym to … Prey z 2006 roku. Gra chodź ma już kilka dobrych latek na karku (konkretnie to 11), nadal jest w stanie wciągnąć gracza i zachwycić swoją grafiką, fabułą i portalami. Portale przez które przechodzimy w grze przenoszą Nas w inne miejsca. Na statku obcych mamy również możliwość manipulacji grawitacją, chodzimy i biegamy po ścianach i sufitach, itd. W tamtym okresie Prey wywołał spore zamieszanie na rynku gier. Żadna nie oferowała takiej rozgrywki jak właśnie Prey. Jako Indianin Tommy rozprawiamy się z obcymi w efektowny sposób. Ta gra poradzi nawet teraz, kiedy to wyszła nowa odsłona zachwycić. Gra kultowa do której często wracam i która przypomina mi tamten wspaniały okres w dziedzinie gier zarówno konsolowych jak i komputerowych. Prey z 2006 roku to klasyk!!! PS. Kto by pomyślał, że w tej jak że spokojnej i zapomnianej przez świat mieścinie znajdzie się statek obcych i wciągnie ich na pokład, gdzie znacznie się prawdziwa jatka z Tommym w rolach głównych!!!

 20. Maniek

  1 czerwca 2017 at 00:46

  Spośród wielu gier, wybrałem dosyć nietypową grę – Faster than Light. W skrócie jest to strategia osadzona w realiach sci-fi opowiadająca o samotnym statku próbującym uciec przed olbrzymią wojenną armadą. Musimy zarządzać załogą i ulepszać naszą jednostkę. Jest to jedna z tych produkcji, w której każdy gracz przeżywa swoją własna przygodę. Nawzajem można sobie opowiadać, co to się nie przeżyło, uciekając przed Rebeliantami. Przyjemny „rogalik”, tyle że w kosmosie. Mokry sen fanów Star-Treka. Przyjemna otoczka, prosta ale stylowa grafika, a muzyka to „nerdgamz” w czystej postaci. Wciąga jak spłuczka od kibla. Gry osadzone w kosmosie nie są moim ulubionym gatunkiem, jednakże akuratnie Faster Than Light zdobyło moje serce.

 21. Mateusz Gałycz

  1 czerwca 2017 at 05:51

  Bez wątpienia jest do Dead Space pierwsza część która daję zawału naszemu sercowi,do dziś gra straszy minęło niemal 10 lat i nadal mnie kusi zagrać a to dlatego że na każdym kroku straszy,duże brawa dla twórców od muzyki ona po prostu robi wszystko.

 22. NightShadow

  1 czerwca 2017 at 10:46

  Te czasy gdy grało się w Obcego : Izolacje, a przy tym panujący w grze klimat pozwalający oderwać się od całego świata, coś niesamowitego.

 23. Mariusz

  1 czerwca 2017 at 12:39

  Moją ulubioną grą toczącą się w kosmosie a tak właściwie to na stacji handlowej Sevastopol jest Obcy: Izolacja ponieważ gra posiada niesamowitą atmosferę i miażdży wszechobecnym poczuciem zagrożenia i bezradności oraz jest oparta o serię filmów o obcym którą bardzo lubię. Jako Amanda Ripley by odnaleźć czarną skrzynkę frachtowca Nostromo i wyjaśnić co tak naprawdę się na nim wydarzyło i co stało się z jej matką musiałem przemierzać klaustrofobiczne słabo oświetlone lokacje czmychając przed ksenomorfem wyposażonym w zmysły zapachu, wzroku i słuchu który nieustannie mnie tropił i któremu nie mogłem zupełnie nic zrobić by go uśmiercić. Aby przetrwać w skrajnie nieprzyjaznych okolicznościach musiałem odwracać uwagę ksenomorfa, uciekać, umiejętnie korzystać z kryjówek i chwilowo odstraszać przeciwnika. Nieustanne poczucie zagrożenia budowały we mnie także znajdowane śladów obecności Obcego i tajemnicze odgłosy rozlegające się na stacji. Ten survival horror mnie przerażała i przyprawiał o szybsze bicie serca oraz cały czas utrzymywał w napięciu i w pełnej koncentracji by nie paść ofiarą ksenomorfa.
  Moja opinia na temat gry Obcy: Izolacja jest pozytywna i dałbym grze ocenę 9/10 gdyż posiada ona swoje mankamenty ale jednak zbudowany przez twórców niepowtarzalny klimat robi swoje i buduje pozytywne emocje strasząc na wysokim poziomie.

 24. Silyz

  1 czerwca 2017 at 13:52

  Dead Space 2 kochani, horror w którym wyskakują na nas potwory ze ścian, z korytarzy i sufitu, i z podłogi, i zza pleców. Emocje genialne! Warto zagrać :D

 25. boniek336

  1 czerwca 2017 at 14:22

  Prey- to jest gra sci-fi i horror gra jest świetna i wciągająca w niektórych momentach ryje banie polecam każdemu

 26. ZAMACH

  1 czerwca 2017 at 16:21

  Moją ulubioną grą jest Prey z 2017 roku akcja gry toczy się na stacji kosmicznej Talos 1. W grze nie jednokrotnie można się przestraszyć dzięki mimom, które mają możliwość zmienienia się w co tylko chcą więc strasznym doznaniem jest spokojne przemieszczanie się z poczuciem bezpieczeństwa gdy nagle mimik zamieniony w kubek rzuca się na nas. kolejnym faktem jest to że gra od samego początku budzi w nas ciekawość co tak naprawdę się dzieje na wspomnianym wcześniej Talosie 1. Należy też wspomnieć o ciekawym systemie rozwoju postaci, ulepszania broni oraz o eksploracji dzięki której zebrać można ciekawe przedmioty oraz schematy do wytwarzania różnych przedmiotów takich jak n. amunicja i neuromody za których pomocą możemy rozwijać naszą postać. No i na koniec powiem o fantastycznej konstrukcji lokacji w grze na myśli mam oczywiście możliwość dostania się do pozornie zamkniętego pomieszczenia po przez wykorzystanie np. szybu wentylacyjnego lub zhakowania dziwi oraz dostania się do miejsc, które są oddalone od nas lub znajdują się wyżej niż możemy doskoczyć używając działka lepik.
  nick: zamch1229@wp.pl

 27. Hotman

  1 czerwca 2017 at 23:48

  Starcraft 2, bez wątpienia najlepsza gra (a właściwie cała seria gier) real time strategy w kosmosie. Bezlitosna i bezkonkurencyjna, diabelnie grywalna i przepiękna.

 28. nagelfar

  13 czerwca 2017 at 12:56

  Nagrodowa koszulka wraz z kubełkiem właśnie do mnie dotarły.
  WIELKIE dzięki za świetne, konkursowe gadżety :^)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement