Konkurs!!! Do wygrania 6 zestawów koszulka + kubek z motywem z gry Hollow

Hollow 1 e1495027422306

We współpracy z firmą Forever Entertainment przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem mamy do rozdania 6 zestawów składających się z kubka i koszulki z motywem z gry Hollow, polskiej produkcji, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na PC.

Hollow to pierwszoosobowy horror science fiction, którego akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. W grze wcielimy się w astronautę, który stara się rozwiązać zagadkę zaginionej załogi stacji Shakhter-One, znajdującej się na orbicie Jowisza. Tytuł z pewnością powinien zainteresować fanów produkcji w klimatach Dead Space czy Obcy: Izolacja. W serwisie Steam możecie już przetestować demo produkcji, które umożliwia zapoznanie się z pierwszą godziną rozgrywki.

Co trzeba zrobić by wygrać zestaw?

Napiszcie nam o swojej ulubionej grze, której akcja częściowo lub w całości rozgrywa na statku bądź stacji kosmicznej.  

Wśród osób, które wezmą udział w konkursie wybierzemy sześciu laureatów.

Będzie nam miło jeśli przymilicie się trochę do nas, tak więc lajkujcie, obserwujciesubskrybujcie i pobierajcie nasza aplikację dostępną w Google Play. Oczywiście nie zapomnijcie o fundatorze nagród.

Powodzenia!!!

Regulamin konkursu:

  • Konkurs będzie trwał do 1 czerwca 2017 roku,  a lista laureatów zostanie ogłoszona wieczorem 2 czerwca.
  • Spośród osób biorących udział w konkursie zostanie wybranych 6 laureatów.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy podzielić się swoją opinią na temat ulubionej gry, której akcja częściowo lub w całości rozgrywa na statku bądź stacji kosmicznej
  • Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będziemy wysyłać prośbę o podanie adresu do wysyłki oraz rozmiaru koszulki.
  • Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
  • Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.