Konkurs – wygraj bilety na Poznań Game Arena 2017

Do wygrania dwa zestawy zaproszeń

| @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Dzięki uprzejmości organizatorów Poznań Game Arena mamy dla was nowy konkurs. Tym razem do wygrania są dwa zestawy biletów na PGA 2017. W czasie imprezy będzie się działo, o czym możecie przeczytać w naszej relacji z konferencji. Co należy zrobić by wygrać zaproszenia?

Napiszcie w komentarzu tutaj lub na FB, w jaką grę chcielibyście zagrać na PGA i dlaczego.

Regulamin konkursu

 1. Konkurs trwa od 23 do 30 września 2017 r.
 2. Wśród osób biorących udział w konkursie wybierzemy dwóch laureatów:
  • 1 MIEJSCE – 2 bilety na PGA VIP DAY – uprawniające do jednorazowego wejścia na teren targów – 6 października. 
  • 2 MIEJSCE – 2 bilety uprawniające do jednorazowego wejścia  na teren targów 7 lub 8 października 2017.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie w jaką grę chcielibyście zagrać na PGA i dlaczego
 4. Zachęcamy również do polubienia naszego Fanpage oraz obserwowania nas na Twitterze (nie jest to warunek konieczny).
 5. Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będziemy wysyłana prośba o podanie adresu do wysyłki.
 6. Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
 7. Nagroda zostanie wysłana pocztą.
 8. Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.

Dyskusja

Komentarzy ( 6 )

 1. Michał napisał(a):

  Na tegorocznym PGA chciałbym zagrać w polską grę Kurs. W tamtym roku miałem okazję również na PGA pograć w jej pierwsze targowe demo. Produkcja interesuje mnie fabułą i ma ciekawą oprawę graficzną.

 2. Weronika napisał(a):

  Trudno wybrać jedną grę spośród najnowszych i najlepszych premier. Mój wybór jest pomiędzy grą „Scamper”, a „Tea for God”.
  Pierwsza gra pociąga mnie krótką fabułą. Jest ona prosta, tak jak jej grafika, ale jestem bardzo ciekawa efektów pracy drużyny Star Socks, ponieważ twórcy już na samym początku zaznaczają, „że będzie się działo” – z tego co można wyczytać, jest to prawda.

  Dużymi plusami drugiej gry jest VR i „swobodny system poruszania się”. Obecnie o grze jest jeszcze mało informacji, ale zapowiada się dobrze, bo już widać pierwsze screeny.

 3. Łukasz napisał(a):

  Zdziwicie się, ale chciałbym zostać… Januszem! Majstrem Januszem! W tym celu chętnie przetestowałbym polską grę pod tytułem: :”Janusz: Symulator Złotej Rączki” Mnie też całkowicie zaskoczył ten tytuł. Różne już były symulatory… Ale symulator Janusza? Po prostu nie da się obok tego przejść obojętnie! Malowanie, naprawianie, wiercenie… Prawdziwie wirtualny remont w celu zdobycia biletów na PGA :-)

 4. Marek Tabiszewski napisał(a):

  W tym roku na PGA chciałbym zagrać w Mario + Rabbids Kingdom Battle. Ostatni raz styczność z królikami miałem przy okazji Rayman Raving Rabbids i trochę się stęskniłem, a bez możliwości kupna Switch’a to mogę sobie co najwyżej gameplay’e pooglądać :D

 5. Kari napisał(a):

  Moim marzeniem byłaby gra w Mad Age & This Guy. Wiadomo – gra jeszcze przed premierą bardzo kusi. Mimo, że grafika jest oszczędna to bardzo chciałbym przetestować tą grę. Już na początku uwielbiam ją, bo zręcznościówki są w moim typie. Bardzo przypomina też Bomber Mana, gdzie zabijało się graczy bombami i można było w to grać całymi godzinami ;)

 6. RomeQ26 napisał(a):

  Tak na prawdę to trudno wybrać jedną grę, gdyż istnieje wiele tytułów, które lubię i trudno by wybierać. Ale najchętniej to zagrałbym w Battlefield’a 4, gdyż jest to, aktualnie, moja ulubiona gra i bardzo przyjemnie by się grało w nią z innymi ludźmi. Jeszcze lepiej gdyby było specjalne miejsce z kilkunastoma komputerami, z uruchomioną właśnie tą grą. Bardzo ciekawie by to wyglądało i się prezentowało i jeszcze można było by miło spędzić czas, poznać nowych ludzi i stworzyć dobry team, nie tylko na tą grę, ale może i na przyszłość.

Dodaj komentarz

TWEETS

Johnny English: Nokaut - recenzja filmu - https://t.co/9GbQ2IARMT https://t.co/w9rEOtVSa9
Pathfinder: Kingmaker w wydaniu pudełkowym z dodatkami - https://t.co/t0TqdSv3tb https://t.co/syDcARyKoj

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch