Koniec spekulacji. Wyciekł zwiastun RAGE 2

Rage 2 Logo
Rage 2 Logo

Od kilu dniu po wycieku informacji z internetowej strony sieci sklepów Walmart, spekulowano na temat rzekomo zbliżającej się zapowiedzi gry RAGE 2. Bethesda w tym czasie nie potwierdziła doniesień, ale też nie odcinała się od plotek. Zaczęła za to publikować w mediach społecznościowych zdjęcia ozdobione tajemniczymi, różowymi mazgajami, które teoretycznie nijak mają się do postapokaliptycznego klimatu marki, która debiutowała w 2011 roku. A jednak. Wyciekła do internetu pierwsza zajawka Rage 2, która nie tylko potwierdza, że sequel pierwszoosobowej strzelanki powstaje, ale że wcześniejsze materiały publikowane przez wydawce nie były przypadkowe.

Materiał co prawda został szybko usunięty z sieci, ale jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Teaser będący zapowiedzią całego zwiastuna, który zapewne zostanie opublikowany już niebawem, możecie obejrzeć poniżej.

Zbliżające się wielkimi krokami tegoroczne tragi E3, zapowiadają się bardzo ciekawie. Wiceprezes Bethesda już zapowiedział, że gracze mogą się szykować na największą prezentację w historii firmy, tak więc RAGE 2 to dopiero wierzchołkiem góry nowych tytułów, które zastaną zapowiedziane w czerwcu w Los Angeles.

RAGE 2 – zwiastun