Pod koniec przyszłego roku zadebiutuje Hollow 2

Hollow 2
Hollow 2

Dzisiaj, firma Forever Entertainment, podała do informacji za pośrednictwem, że pod koniec przyszłego roku zadebiutuje druga część kosmicznego horroru zatytułowanego Hollow. Wiadomość ta nie byłaby niczym dziwnym, gdyby nie fakt, że dopiero kilka dni temu poznaliśmy dokładną datę premiery pierwszej części, która będzie dostępna na platformie Steam od 16 listopada tego roku. Takie odważne deklarację dotyczące sequela niewydanej jeszcze gry, wskazują, że twórcy ze studia MMEU są dość pewni jakości swojej produkcji.

Hollow to pierwszoosobowy horror science fiction, którego akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. W grze wcielimy się w astronautę, który stara się rozwikłać zagadkę zaginionej załogi stacji kosmicznej, znajdującej się na orbicie Jowisza. Tytuł z pewnością powinien zainteresować fanów produkcji w klimatach Dead Space czy Obcy: Izolacja.

Pierwsza część zadebiutuje 16 listopada na PC. Wydawca zapowiedział również wersję na Nintendo Switch, ale nie znamy jeszcze dokładnej daty jej premiery.

Zwiastun Hollow