Koniec burzliwego okresu Dziejów Khorinis

Robert Chełstowski | @Zdzichsiu | | Przeczytasz w 2 min.
Dzieje Khorinis
Dzieje Khorinis

Ostatnio powiadamialiśmy was o powrocie prac nad wyczekiwaną przez wielu modyfikacją do Gothica II – Dziejami Khorinis. Wielu dyskutowało na temat tego, czy twórcy przyjęli dobry kierunek dla rozwoju ich projektu. Dzisiaj poznaliśmy kilka konkretów i jasno wynika z nich, że przynajmniej na ten moment fani nie mają się o co martwić.

Przede wszystkim twórcy odcinają się od wszelkich działań studia SoulFire, które jeszcze do niedawna było zaangażowane w produkcję Dziejów Khorinis. Chcąc zachować kontakt z odbiorcą i postawić na jawność prac nad projektem, autorzy na oficjalnej stronie zamieścili aktualny skład zespołu. Warto nadmienić, że nie są to amatorzy i spora liczba tych osób ma doświadczenie w branży IT i Game Developmencie.

Producenci zapewniają, że prace nad modyfikacją ponownie ruszyły pełną parą. Obecnie przyjęty przez nich system pracy ma wręcz całkowicie wyeliminować możliwość zaistnienia w przyszłości sytuacji podobnej do niedawnego konfliktu. A jeśli mowa o powrocie do tworzenia Dziejów, to warto polubić aktualny facebookowy profil projektu, na którym już niedługo mają pojawiać się najróżniejsze materiały dotyczące nadchodzącej przygody.

Wiadomości od deweloperów napawają optymizmem. Kto wie, może w przyszłości całkowicie zapomnimy o całej sprawie i będziemy cieszyć się profesjonalną modyfikacją do kultowej gry? Wszystko na to wskazuje, a tymczasem pora uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki za obecną ekipę!

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów