Dobre wieści dla czekających na Dzieje Khorinis!

Robert Chełstowski | @Zdzichsiu | | Przeczytasz w 2 min.
Dzieje Khorinis
Dzieje Khorinis

Jeśli w wyniku ostatnich doniesień o poważnych problemach wśród twórców Dziejów Khorinis martwiliście się o przyszłość tego projektu, to możecie już przestać. Wszystko wskazuje na to, że prace nad modyfikacją powróciły!

Część z nich będzie musiała się jednak niestety rozpocząć na nowo, gdyż nad Dziejami Khorinis nie pracuje już ich cały dotychczasowy skład. Pomysłodawca i reżyser do tej pory nie uzyskał zgody wśród koordynatorów, więc postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zbudować cały zespół od nowa. Jak zostało powiedziane na materiale opublikowanym w serwisie YouTube, który ogłasza powrót prac: Czasem warto zrobić jeden krok w tył, żeby potem zrobić dwa kroki w przód.

Dla fanów oznacza to niestety przedłużenie prac, ale możecie być pewni, że z tym składem modyfikacja będzie powstawała w zgodzie z jej pierwotną wizją. Dodatkowo kontynuowana ma być seria „Nestorzy”, która była uhonorowaniem najstarszych i najbardziej kultowych gwiazd polskiego dubbingu. Autorzy zachęcają również do polubienia nowego facebookowego profilu projektu. Stary wciąż znajduje się w rękach innego zespołu. Podobnie zresztą, jak i konto w serwisie Patronite. Dodatkowo wciąż trwa nabór do nowej ekipy, więc jeżeli jesteście zainteresowani włożeniem własnej cegiełki do Dziejów Khorinis, warto kliknąć tutaj.

Pełną treść ogłoszenia znajdziecie w tym materiale:

Jak mówi osoba odpowiedzialna za projekt, do tej decyzji zachęciła go ekipa filmowa, wszyscy aktorzy biorący udział w dubbingu, a także oczywiście fani. Cóż… całość możemy skwitować tylko słynnymi słowami Bezimiennego: Spokojnie. Wszystko będzie w porządku.

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów