Kolejne grywalne postaci wkraczają do Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Naruto To Boruto Shinobi Striker

Naruto to Boruto: Shinobi Striker otrzyma kolejne paczki dodatków. Każdy z nich pojawi się 15 listopada bieżącego roku i doda kolejne grywalne postaci, a będą nimi Hashirama Senju, Tobirama Senju i Minato Namikaze.

Każdego z bohaterów będzie można pobrać za darmo, ale tylko 15 listopada, więc spóźnialscy będą musieli zapłacić 398 yenów za sztukę. Dodatki będą również częścią przepustki sezonowej, dlatego jej posiadacze nie muszą się śpieszyć z pobieraniem zawartości.

Minato

Każda z nowych postaci ma dysponować własnymi technikami, broniami i strojami. To nie wszystko, gracze będą mogli nauczyć się ninjutsu każdego z Hokage i używać ich charakterystycznych broni.

Pamiętajcie, że podana wyżej cena dotyczy dodatków w Japonii, ale niebawem zawartość powinna być dostępne również na Zachodzie.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/11/12/naruto-to-boruto-shinobi-striker-adds-dlc-fighters-minato-hashirama-and-tobirama-november-15/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów