Kojima gra już w Death Stranding i dodaje coś od siebie

Death Stranding 1 e1480684029555

Death Stranding tworzone przez Kojima Productions cieszyło się chyba największym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show. Nawet Hideo Kojima nie krył swojego zdumienia z tego faktu.

Podczas panelu padło pytanie o stan prac nad grą. Okazuje się, że Kojima już gra i dodaje nowe elementy do rozgrywki. To oznacza, że burza mózgów już minęła i każdy z pomysłów poszczególnego pracownika pojawi się w produkcji.

Obecnie Kojima Productions nie ma większych problemów deweloperskich, choć w 2016 przez strajk aktorów głosowych Hideo miał trudności z nagraniem linii dialogowych dla większości postaci w grze.

Death Stranding Tgs 2018 Troy Baker

W zwiastunie przygotowanym na Tokyo Games Show można zauważyć charakterystyczny easter egg. Podczas przyzywania potwora przez Człowieka w Złotej Masce można dostrzec Hideo Kojime, choć trzeba się dobrze przypatrzeć.

Niedługo powinniśmy poznać dokładną datę premiery, a sam Tommie Earl Jenikns wspomina o tym na swojej stronie internetowej. Aktor głosowy dla szefa Sama poinformował fanów, że bierze udział w produkcji Death Stranding i niedługo powinniśmy poznać datę wydania gry.

Nowa gra Hideo Kojimy zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4.