Kingdom Hearts: The Story So Far – Square Enix zapowiedziało nową kolekcję (aktualizacja)

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
0 6s3t4lw2wmbwdvhr

Square Enix ujawniło dzisiaj kolejną kompilację serii Kingdom Hearts dedykowaną konsoli PlayStation 4. Kolekcja zatytułowana The Story So Far zaoferuje graczom wszystkie zremasterowane odsłony cyklu, wydane wcześniej w osobnych zestawach. Dzięki temu przed premierą trzeciej odsłony serii wielu graczy będzie mogło nadgonić całą historię, nie gubiąc się w osobnych kompilacjach.

Warto przy tym zaznaczyć, że na pudełku z grą nie widnieje już napis Only on PlayStation, co mogłoby wskazywać na rychłe wydanie remasterów także na konsoli Xbox One. Kingdom Hearts 3 nie zmierza wyłącznie na PlayStation 4, więc umożliwienie poznania całej historii posiadaczom Xbox’a zdecydowanie byłoby dobrym posunięciem. Kingdom Hearts: The Story So Far zostało wycenione na $39,99 i zadebiutuje już 30 października.

Aktualizacja:

Jak się okazuje, kolekcja The Story So Far aktualnie będzie dostępna do kupienia wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja filmu https://t.co/WpUILAwpTx https://t.co/kZ9vadTots
Dragon Ball FighterZ doczekał się edycji Deluxe https://t.co/O0SllMUTk9 https://t.co/xHRvA3E7GU

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch