Kingdom Hearts III – pierwsze wrażenia z gry poznamy już wkrótce

| @Thrashaholic_PL | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix od kilku tygodni dość intensywnie zajmowało się zapraszaniem redaktorów z wielu growych redakcji, jak i osób popularnych w portalach społecznościowych, na specjalne wydarzenie poświęcone Kingdom Hearts 3. Firma poinformowała dzisiaj, kiedy dokładnie możemy spodziewać się wysypu pierwszych wrażeń z dema, które się na nim pojawi. Embargo informacyjne spadnie 18 maja o godzinie 15:00, więc jeśli już nie możecie doczekać się powrotu Sory i spółki, warto zaznaczyć sobie tę datę w kalendarzu. Square Enix w ostatnim podsumowaniu finansowym wyraźnie podkreśliło, że najnowsza odsłona Kingdom Hearts zadebiutuje jeszcze w tym roku, więc miejmy nadzieję, że już na E3 poznamy jej dokładną datę premiery.

Kingdom Hearts III – Zwiastuny produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/05/kingdom-hearts-iii-hands-on-impressions-coming-may-18

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

303 Squadron: Battle of Britain - premiera gry w Early Access - https://t.co/lGSAFsgdQB https://t.co/0Ktwyua5pS
The Hollywood Reporter poinformował, że trwają pracę nad solowym filmem Boba Fetta. Popularny łowca nagród ma otrzy… https://t.co/R0lJiN7Y9q

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch