Kingdom Hearts III – nowy materiał z rozgrywki i masa screenshotów

Datę premiery Kingdom Hearts III poznamy w przyszłym miesiącu

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Kingdom Hearts 3
Kingdom Hearts 3

Dzisiaj zaprezentowano kilkuminutowy gameplay z Kingdom Hearts III, trzeciej odsłony serii gier jRPG, który łączy uniwersum Final Fantasy ze światem z filmów i seriali Walta Disneya. Na materiale zaprezentowano walkę z bossem oraz wiele dynamicznych starć z licznymi zastępami słabszych wrogów w świecie znanym z filmów z serii Toy Story.

Tetsuya Nomura ogłosił, że w przyszłym miesiącu firma Square Enix powinna w końcu ujawnić datę premiery Kingdom Hearts III. Najlepszą do tego okazją będą oczywiście targi E3, które w dniach od 12 do 15 czerwca odbędą  się tradycyjnie w Los Angeles. Gra ma się ukazać w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Poniżej możecie obejrzeć nowy materiał z rozgrywki oraz świeżą porcje zrzutów ekranu.

Kingdom Hearts III – gameplay

Kingdom Hearts III – zrzuty ekranu

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

303 Squadron: Battle of Britain - premiera gry w Early Access - https://t.co/lGSAFsgdQB https://t.co/0Ktwyua5pS
The Hollywood Reporter poinformował, że trwają pracę nad solowym filmem Boba Fetta. Popularny łowca nagród ma otrzy… https://t.co/R0lJiN7Y9q

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch