Kate Walker powróci w Syberia: The World Before

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Syberia
Syberia

Niespodziewanie zapowiedziano czwartą odsłonę gry przygodowej z kultowej serii Syberia. Nad Syberia: The World Before od końca zeszłego roku pracuje ojciec cyklu Benoit Sokal oraz studio Microids. W grze ponownie wcielmy się w Kate Walker, co z pewnością jest bardzo istotną informacją dla fanów wcześniejszych części.

Dwie pierwsze części Syberii zadebiutowały na początku tego wieku (2002, 2004). Na trzecią odsłonę gracze musieli jednak czekać przeszło dziesięć lat, gdyż tytuł pojawił się na rynku dopiero w 2017 roku. Produkcja zgarnęła bardzo mieszane opinie, ale w naszej recenzji Robert nie szczędził grze ciepłych słów i wystawił bardzo wysoką ocenę (czytaj).

Nie znamy jeszcze szczegółów fabularnych, ani daty premiery czy platform na których gra się pojawi. Więcej szczegółów poznamy zapewne niebawem.

Syberia The World Before

Syberia The World Before

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów