Premierowy zwiastun Syberia: The World Before. Wydanie pudełkowe zaliczy opóźnienie

Syberia The World Before
Syberia The World Before

Premiera Syberia: The World Before, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego miesiąca, jest coraz bliżej. Firma Microids postanowiła więc już dłużej nie czekać i opublikowała zwiastun premierowy gry. 

Syberia: The World Before, to już czarta odsłona legendarnej serii przygodówek. Gra będzie dostępna od 18 marca na PC, ale tylko w dystrybucji cyfrowej. Ze względów logistycznych premiera pudełkowego wydania gry została przełożona na 30 marca 2022 roku. Z kolei pod koniec roku nowe przygody Kate Walker trafią na konsole.

Syberia: The World Before to już ostatnie, pośmiertne dzieło Benoîta Sokala. W nowej przygodzie poznamy dwie historie: w pierwszej dalsze losy Kate Walker przebywającej w Tajdze w kopalni soli, a w drugiej cofniemy się do roku 1937 i podążymy śladami 17-letniej pianistki, Dany Rozen.

Recenzja Syberia: The World Before jest już dostępna!

Mamy też ważną informację dotycząca rodzimej lokalizacji. Otóż wiemy, kto udzielił głosów głównym bohaterkom w polskiej wersji językowej:

  • Beata Wyrąbkiewicz wcieliła się w Kate Walker. Aktorka jest znana m.in. z serii Barbie, Fineasz i Ferb, High School Musical, Kaczor Donald przedstawia, Diablo III, League of Legends, Dragon Age: Początek i wielu innych produkcji.
  • Elżbieta Gertner jest natomiast polskim głosem Dany Roze. Wcześniej oglądać ją można było m.in. w Na Wspólnej, Prawie Agaty, a usłyszeć w Czarownicy, Auta 2 czy Dragon Age: Początek.