Kangurek Kao: Runda 2 za darmo na Steam

Konrad Noga | @Pykmis | | Przeczytasz w 1 minutę
Kangurek Kao Runda 2
Kangurek Kao Runda 2

Dobra wiadomość dla wszystkich małych oraz dużych dzieci. Z okazji Dnia Dziecka na Steam rozdawany jest za darmo klasyk – Kangurek Kao: Runda 2. Wystarczy, że przypiszecie go do swojego konta do 9 rano 2 czerwca.

W produkcji Tate Interactive jako tytułowy Kangurek Kao rozprawić będziemy musieli się ze złym Hunterem, aby ocalić swoich przyjaciół. Aby tego dokonać, potrzebne nam będzie 3000 dukatów, które zbierzemy w pięciu różnorodnych światach.

Warto zaznaczyć, że steamowa wersja gry powstała w dużej mierze dzięki fanowskiej inicjatywie #BringKaoBack. Odświeżona edycja oferuje również wsparcie dla współczesnych kontrolerów oraz osiągnięcia.

Przypomnijmy, że Kangurek Kao: Runda 2 ukazał się oryginalnie w 2003 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 2, Xbox oraz Gamecube.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów