Dochody ze sprzedaży Kangurek Kao: Runda 2 pomogą Australii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Kangurka Kao
Kangurka Kao

Obecne pożary w Australii to olbrzymia tragedia, na którą nie jest obojętne rodzime studio Tate Multimedia. Deweloper z pomocą społeczności pragnie dorzucić swoją cegiełkę i pomóc ojczyźnie Kangurka Kao.

Przez 10 dni czyli od dzisiaj do 19 stycznia, całkowite zyski ze sprzedaży gry Kangurek Kao: Runda 2 na platformie Steam, zostaną przekazane na rzecz fundacji WIRES (NSW Wildlife Information, Rescue and Education Service Inc.). Pieniądze te pomogą w usuwaniu skutków pożarów australijskich lasów.

Raport ze sprzedaży gry, razem z potwierdzeniem dokonania przez firmę przelewu na rzecz fundacji, zostaną udostępnione po zakończeniu akcji.

Gra Kangurek Kao: Runda 2 jest dostępna na Steam w cenie 7,19 zł. Jeśli nie macie jej jeszcze w swojej bibliotece, warto to zmienić z co najmniej dwóch powodów.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów