Startuje otwarta beta Metal Gear Survive

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Startują otwarte, zaplanowane na trzy dni testy nadchodzącego spin-offu legendarnej serii Metal Gear Solid. Beta Metal Gear Survive będzie dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przedpremierowa wersja najnowszej produkcji Konami będzie aktywna do 21 stycznia.

W trakcie testów gracze będą mieli możliwość wypróbować tryb kooperacji dla czterech osób i wspólnie budować fortyfikacje oraz bronić się przed przeciwnikami. W becie do wyboru otrzymamy dwie 2 mapy (zniszczona baza, pustynna kopalnia) oraz trzy różne misje. Wszyscy gracze biorący udział w testach otrzymają bonus do pełnej wersji gry: plakietkę FOX HOUND oraz akcesoria – Metal Gear REX Head i bandanę.

Metal Gear Survive to produkcja, której podstawy stanowi unikalne połączenie mechanik z gier typu “stealth” z grami traktującymi o przetrwaniu. Na graczy czeka rozgrywka jednoosobowa oraz kooperacja dla maksymalnie czterech osób. W kampanii single player gracze nauczą się jak efektywnie zarządzać zasobami, rozwijać postać i obóz czy tworzyć przedmioty i ekwipunek, których można później użyć w kooperacji.

Premiera Metal Gear Survive nastąpi 22 lutego na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów