Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Metal Gear Survive z marnymi wynikami sprzedaży w Japonii

Metal Gear Survive

Metal Gear Survive nie poradził sobie w zeszłym roku. Magazyn Famitsu opublikował listę 100 najlepiej sprzedających się gier, ale w przypadku ostatniego tytułu Konami, nie ma mowy o sukcesie.

Zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Japonii przygotowane przez popularny magazyn, pokazało, że gra Konami uplasowała się na 88 miejscu (w przypadku wersji na PlayStation 4) z wynikiem przekraczającym nieco 52 tys. sprzedanych egzemplarzy.

Większość z tego wyniku, to efekt sprzedaży  w swoim premierowym miesiącu, kiedy to gra trafiła do 31 tysięcy zainteresowanych.

Porównując wynik Metal Gear Survive z Metal Gear Solid V The Phantom Pain, który w pierwszym miesiącu znalazł 400 tysięcy nabywców, a do końca roku rozeszło się w liczbie przekraczającym 6 milionów kopii, Konami nie może być zadowolone.

Łatwo dostrzec, że gra nie została dobrze przyjęta przez graczy i krytyków, a sam Yuji Korekado przyznał, że Survive nie można zaliczać do kontynuacji Metal Gear Solid V.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement