Jutro startują beta testy The Warhammer: Vermintide 2

The Warhammer Vermintide 2
The Warhammer Vermintide 2

Niezależne studio Fatshark, ogłosiło dzisiaj, że w weekend będą trwały zamknięte testy Warhammer: End Times: Vermintide 2 na PC. Wszyscy gracze, którzy zgłosili swoją chęć udziału w becie, powinni otrzymać do niej dostęp na skrzynkę mailową. Martin Wahlund, CEO Fatshark, zdradził, że zainteresowanie kluczami do testów było większe niż twórcy oczekiwali.

Beta The Warhammer: Vermintide 2 – zwiastun

Gracze konsolowi też będą mieli okazję wziąć udział w testach, a swoje zainteresowanie mogą zgłasza klikając jeden z linków – PlayStation 4, Xbox One .

The Warhammer: Vermintide 2 to sequel pierwszoosobowej gry akcji z 2015 roku, której rozgrywka nastawiona jest na  czteroosobową kooperację. Tym razem akcja będzie się rozgrywała w Helmgart, twierdzy położonej w pobliżu Bretonnii. Ponownie gracze będą musieli zmierzyć się szczuropodobnymi potworami, ale nie zbraknie także nowych przeciwników.

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutuje na PC 8 marca. Data premiery na konsolach PlayStation 4 i Xbox One nie jest jeszcze znana, wiemy jedynie, że gra ma się ukazać w tym roku.