Fallout 76 nie działa zbyt dobrze na podstawowym Xboksie One

Fallout 76
Fallout 76

Fallout 76 znajduje się obecnie w fazie zamkniętych beta testów, więc gracze mogą odpowiednio przetestować grę przed jej premierą. Okazuje się, że największe problemy z najnowszą produkcją studia Bethesda ma podstawowy model Xboksa One.

Wielu graczy zauważyło spadki animacji, nie tylko podczas zwykłych przechadzek po świecie, ale również podczas potyczek. Problem dotyczy wyłącznie podstawowej edycji Xboksa One.

Fallout 76 Launch Screens 6

W przypadku One X jest nieco lepiej, ale od czasu do czasu da się zauważyć spadki animacji. Bethesda poradziła sobie z wyeliminowaniem problemu na Xboksie One X, ale na podstawowej konsoli nadal jest obecny i w tej chwili nie wiadomo, czy do premiery uda się go załatać.

Lagi i gubienie klatek animacji to jednak nie jedyne problemy, z którymi boryka się Fallout 76 ponieważ czasem zawiesza się już w menu głównym, a wtedy trzeba wyłączyć grę i uruchomić ją ponownie.

Pamiętajcie, że to beta testy, a pełna wersja mimo wszystko może działać znacznie lepiej nawet na dość poczciwym Xboksie One.

Nowy Fallout zadebiutuje 14 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC.


Źródło: https://www.usgamer.net/articles/fallout-76-has-some-rough-framerate-problems-on-the-launch-xbox-one