Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Just Dance 2020 z darmowym trybem All-Stars z okazji 10-lecia serii

Just Dance 2020
Just Dance 2020

Ubisoft ujawnił dziś informacje na temat All-Stars Mode, darmowego trybu sieciowego, który będzie dostępny w najnowszej odsłonie serii Just Dance. All-Stars umożliwi graczom ponowne odkrycie i przejście 10 kultowych piosenek z okazji dziesięciolecia tanecznego cyklu.

Nowe utwory czekają na graczy już teraz, jeszcze przed premierą najnowszej części. W Just Dance 2019 dostępne jest bowiem specjalne wydarzenie, podczas którego każdego tygodnia do Just Dance Unlimited trafiać będą nowe kultowe kawałki:

  • Od 17 do 23 października – „7 rings” Ariany Grande
  • Od 24 października – „Don’t Know Me” w wykonaniu Jaxa Jonesa z udziałem RAYE oraz „Proud Mary” w wykonaniu Ike i Tiny Tarner (Just Dance 2).
  • Od 31 października – „Boys” w wykonaniu Lizzo oraz „Lump” w wykonaniu The Presidents of the United States of America (Just Dance 1).
  • Od 7 listopada – „Mayores” w wykonaniu Becky G i Bad Bunny’ego oraz „Soul Bossa Nova” w wykonaniu Quincy Jones and His Orchestra (Just Dance 2).

Just Dance 2020 zadebiutuje już 5 listopada na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Nintendo Wii oraz Google Stadia.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement