Just Cause 4 zaoferuje wyższy poziom destrukcji. Nowy materiał z E3 2018

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Just Cause 4
Just Cause 4

Wczoraj podczas konferencji Microsoftu zaprezentowano nowy zwiastun gry Just Cause 4 oraz podano jej datę premiery, dzisiaj Square Enix zafundowało graczom nowy materiał, który zdradza sporo informacji o nowej odsłonie przygód Rico Rodriguez.

Akcja gry będzie się rozgrywała w Ameryce Południowej, gdzie gracz dostanie do dyspozycji olbrzymią i zróżnicowaną lokacje. Miejsce to będzie się wyróżniać na tle poprzednich odsłon bogatą fauną i florą oraz dynamicznie zmieniającą się pogodą, którą może nas niekiedy zaskoczyć małymi kataklizmami w postaci trąby powietrznej czy burzy.

W Just Cause 4 twórcy zadbali o wysoki poziom sztucznej inteligencji przeciwników oraz o wyposażenie ich w ciekawe zabawki do siania destrukcji. Będą oni także dysponować specjalnymi umiejętnościami jak kamuflaż dzięki któremu stają się niewidzialni.

Seria Just Cause to przede wszystkim wybuchy oraz zniszczenia i pod tym względem czwarta odsłona nas nie zawiedzie. Będzie się działo. Nie wierzycie? Zobaczcie poniższy materiał.

Just Cause 4 zadebiutuje 4 grudnia na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Gameplay z Just Cause 4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów