Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PORADNIK

Jak zmienić metodę połączenia Dualshock 4 v2 z konsolą

Dualshock 4
Dualshock 4

Dualshock 4 v2 w porównaniu z poprzednią wersją kontrolera ma dwie zmiany. Jedna z nich jest od razu widoczna, ponieważ pasek świetlny widać również na panelu dotykowym, a drugiej trzeba poszukać w ustawieniach systemu operacyjnego.

Oprogramowanie konsoli i kontrolera CUH – ZCT2 pozwala użytkownikowi wybrać metodę połączenia z konsolą. Domyślnie jest ustawienie Bluetooth, które nie wyłącza się nawet w momencie ładowania baterii kontrolera.

Za chwilę pokaże Wam, jak zmienić metodę połączenia kontrolera. Operacja nie należy do trudnych i każdy powinien sobie z nią poradzić.

Zaczynajmy!

Przechodzimy kolejno do Ustawienia – Urządzenia – Kontrolery. Będąc w tej sekcji możemy regulować głośność, zmienić jasność paska świetlnego, włączyć lub wyłączyć wibracje, ale nas interesuje ostatnia opcja.

Metoda Komunikacji

Jest nią Metoda komunikacji. Wchodzimy w nią i w kolejnym ekranie możemy wybrać połączenie Bluetooth lub przewodowe. Wszystko zależy od waszych preferencji.

Bt Lub Kabel

Wystarczy wybrać jedną z pozycji i połączenie między konsolą, a kontrolerem zostanie zmienione. Sam sprawdziłem to z pomocą kontrolera SCUF Impact, który został zbudowany w oparciu o najnowszą wersję kontrolera Dualshock 4. Wszystko działa bez problemów.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement