Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Jak zmienić metodę połączenia Dualshock 4 v2 z konsolą

Dualshock 4
Dualshock 4

Dualshock 4 v2 w porównaniu z poprzednią wersją kontrolera ma dwie zmiany. Jedna z nich jest od razu widoczna, ponieważ pasek świetlny widać również na panelu dotykowym, a drugiej trzeba poszukać w ustawieniach systemu operacyjnego.

Oprogramowanie konsoli i kontrolera CUH – ZCT2 pozwala użytkownikowi wybrać metodę połączenia z konsolą. Domyślnie jest ustawienie Bluetooth, które nie wyłącza się nawet w momencie ładowania baterii kontrolera.

Za chwilę pokaże Wam, jak zmienić metodę połączenia kontrolera. Operacja nie należy do trudnych i każdy powinien sobie z nią poradzić.

Zaczynajmy!

Przechodzimy kolejno do Ustawienia – Urządzenia – Kontrolery. Będąc w tej sekcji możemy regulować głośność, zmienić jasność paska świetlnego, włączyć lub wyłączyć wibracje, ale nas interesuje ostatnia opcja.

Metoda Komunikacji

Jest nią Metoda komunikacji. Wchodzimy w nią i w kolejnym ekranie możemy wybrać połączenie Bluetooth lub przewodowe. Wszystko zależy od waszych preferencji.

Bt Lub Kabel

Wystarczy wybrać jedną z pozycji i połączenie między konsolą, a kontrolerem zostanie zmienione. Sam sprawdziłem to z pomocą kontrolera SCUF Impact, który został zbudowany w oparciu o najnowszą wersję kontrolera Dualshock 4. Wszystko działa bez problemów.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Idąc za ciosem, wraz z Kasjanem i Robertem postanowiliśmy wziąć pod lupę kolejną znaną i powszechnie lubianą serię – Call of Duty. Marce tej...

PUBLICYSTYKA

Witajcie! Zapraszamy Was do naszego nowego cyklu, w którym podsumowujemy najbardziej znane serie gier w formie rankingu – od najgorszej do najlepszej części. W...

TANIE GRANIE

Epic Games ponownie umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Surviving Mars za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Surviving Mars to strategia ekonomiczna...

RECENZJE GIER

Rekurencja. Za tym raczej niezbyt spotykanym na co dzień pojęciem kryje się coś, co wszyscy znamy. Jak podaje Wikipedia: odwoływanie się np. funkcji lub...

Advertisement