Jak zmienić metodę połączenia Dualshock 4 v2 z konsolą

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dualshock 4
Dualshock 4

Dualshock 4 v2 w porównaniu z poprzednią wersją kontrolera ma dwie zmiany. Jedna z nich jest od razu widoczna, ponieważ pasek świetlny widać również na panelu dotykowym, a drugiej trzeba poszukać w ustawieniach systemu operacyjnego.

Oprogramowanie konsoli i kontrolera CUH – ZCT2 pozwala użytkownikowi wybrać metodę połączenia z konsolą. Domyślnie jest ustawienie Bluetooth, które nie wyłącza się nawet w momencie ładowania baterii kontrolera.

Za chwilę pokaże Wam, jak zmienić metodę połączenia kontrolera. Operacja nie należy do trudnych i każdy powinien sobie z nią poradzić.

Zaczynajmy!

Przechodzimy kolejno do Ustawienia – Urządzenia – Kontrolery. Będąc w tej sekcji możemy regulować głośność, zmienić jasność paska świetlnego, włączyć lub wyłączyć wibracje, ale nas interesuje ostatnia opcja.

Metoda Komunikacji

Jest nią Metoda komunikacji. Wchodzimy w nią i w kolejnym ekranie możemy wybrać połączenie Bluetooth lub przewodowe. Wszystko zależy od waszych preferencji.

Bt Lub Kabel

Wystarczy wybrać jedną z pozycji i połączenie między konsolą, a kontrolerem zostanie zmienione. Sam sprawdziłem to z pomocą kontrolera SCUF Impact, który został zbudowany w oparciu o najnowszą wersję kontrolera Dualshock 4. Wszystko działa bez problemów.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów