Dualshock 4 v2 Sunset Orange dostępny w sklepach Walmart

| @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dualshock 4
Dualshock 4

Sony zapowiedziało niedawno nowe warianty kolorystyczne kontrolera Dualshock 4 v2. Z zapowiedzianych padów na półkach sklepowych pojawił się najpierw Berry Blue, a teraz sieć sklepów Walmart zaczyna sprzedaż pada w kolorze Sunset Orange.

Kontroler jest obecnie dostępny wyłącznie w Kanadzie, ale niebawem pojawi się w Europie i Stanach Zjednoczonych. W Polsce ten wariant kolorystyczny nie będzie niestety dostępny, czego nie ukrywa nawet rodzimy oddział PlayStation.

Ds4 Sunset Orange

Ponadto w sieci sklepów EB Games niedługo pojawią się kolejne dwa z czterech zapowiedzianych wariantów kolorystycznych. Będą nimi Blue Camo i Copper, które zostały zaprezentowane kilka tygodni temu razem z Berry Blue i Sunset Orange.

Cena pada wynosi w Kanadzie 64,99 dolarów. Walmart to nie jedyne miejsce, w którym można go kupić, ponieważ pojawił się on również na Amazonie.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/9fpa7f/image_walmart_canada_is_now_selling_the_orange/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Przegląd premier gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 12-18 listopad https://t.co/ys1mPCOs2h https://t.co/JMLOT5d3x5
Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4 https://t.co/IDlYNP2U3M https://t.co/RfwHWg2c22

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch