Jade Raymond pracowała nad nowym Splinter Cell

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Tom Clancy's Splinter Cell
Tom Clancy's Splinter Cell

Nowa odsłona serii Splinter Cell nie pojawiła się dotąd na żadną z konsol obecnej generacji czy też komputery osobiste. Jednak okazało się, że Ubisoft miał w planach wydanie nowej edycji przygód Sama Fishera.

Jade Raymond w wywiadzie dla Gamereactor przyznała, że brała udział w początkowej fazie tworzenia nowej gry o agencie specjalizującym się w cichym eliminowaniu wrogów. Miało to miejsce po odejściu z EA Motive.

Była pracowniczka nie mogła zdradzić szczegółowych informacji związanych z projektem, ale coś było na rzeczy. Szczególnie, że Blacklist pojawił się w 2013 roku i od tamtej pory nie dostaliśmy nowej gry.

Sam Fisher pojawił się na chwilę w jednej z dodatkowych misji w Ghost Recon Wildlands i właśnie wtedy nadeszła fala spekulacji. Sporo ludzi myślało, że to zapowiedź powrotu Splinter Cell, ale w tej chwili nic na to nie wskazuje.

Wygląda na to, że Ubisoft jest nadal zainteresowany przywróceniem marki do życia, ale na razie nie wiadomo, kiedy miałoby to nastąpić.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2018/12/27/jade-raymond-confirms-splinter-cell-project-ubisoft/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów