Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

Jade Raymond pracowała nad nowym Splinter Cell

Tom Clancy's Splinter Cell
Tom Clancy's Splinter Cell

Nowa odsłona serii Splinter Cell nie pojawiła się dotąd na żadną z konsol obecnej generacji czy też komputery osobiste. Jednak okazało się, że Ubisoft miał w planach wydanie nowej edycji przygód Sama Fishera.

Jade Raymond w wywiadzie dla Gamereactor przyznała, że brała udział w początkowej fazie tworzenia nowej gry o agencie specjalizującym się w cichym eliminowaniu wrogów. Miało to miejsce po odejściu z EA Motive.

Była pracowniczka nie mogła zdradzić szczegółowych informacji związanych z projektem, ale coś było na rzeczy. Szczególnie, że Blacklist pojawił się w 2013 roku i od tamtej pory nie dostaliśmy nowej gry.

Sam Fisher pojawił się na chwilę w jednej z dodatkowych misji w Ghost Recon Wildlands i właśnie wtedy nadeszła fala spekulacji. Sporo ludzi myślało, że to zapowiedź powrotu Splinter Cell, ale w tej chwili nic na to nie wskazuje.

Wygląda na to, że Ubisoft jest nadal zainteresowany przywróceniem marki do życia, ale na razie nie wiadomo, kiedy miałoby to nastąpić.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement