Iron Harvest – zobaczcie najnowszy zwiastun prosto z Gamescom. Znamy datę premiery!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas tegorocznych targów Gamescom odbywających się w Kolonii w Niemczech studio KING Art Games oraz Deep Silver pokazali zupełnie nowy zwiastun Iron Harvest.

Iron Harvest to klasyczna gra RTS, w której akcja tytułu rozgrywa się w uniwersum wykreowanym przez Jakuba Różalskiego, w którym nowoczesna technologia wkomponowana została w wyjątkową scenerię początku XX wieku. Produkcja miała kampanię na kickstarterze, która zakończyła się powodzeniem i przeszła oczekiwania samych twórców. Ludzie z Deep Silver chcieli uzyskać od społeczności 450 tysięcy dolarów, a końcowy wynik wyniósł aż 1,5 miliona dolarów.

Twórcy na tegorocznym Gamescomie ujawnili datę premiery produkcji. Iron Harvest pojawi się już 1 września 2020 roku na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Najnowszy zwiastun produkcji

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów