Insurgency: Sandstorm – zwiastun z okazji E3 2018

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Insurgency Sandstorm
Insurgency Sandstorm

Z okazji trwającego E3 2018, wydawca Focus Home Interactive oraz producent New World Interactive zaprezentowali fragment rozgrywki z Insurgency: Sandstorm – kontynuacji świetnie przyjętego sieciowego shootera, który sprzedał się w aż 5 milionach egzemplarzy. Czym ma się wyróżniać Insurgency: Sandstorm? Potyczki w Insurgency, na tle innych pierwszoosobowych sieciowych strzelanek, cechuje realizm starć.

Insurgency: Sandstorm premiera

Insurgency: Sandstorm ma mieć premierę we wrześniu tego roku na PC, a w 2019 roku na konsolach. Można też złożyć zamówienie przedpremierowe, które da akces do bety (data jeszcze nie znana). Dla posiadaczy pierwszej części zaproponowano aż 20% zniżkę.

Insurgency: Sandstorm zwiastun

Insurgency: Sandstorm to jedna z ciekawszych tegorocznych propozycji dla fanów strzelanek – jeśli chcecie poznać naszą ocenę pierwszej części – recenzja Insurgency jest dostępna tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Warriors Orochi 4 z datą premiery i nowym zwiastunem - https://t.co/QFsA50T0ew https://t.co/PL5pStBKmQ
Dragon Ball Xenoverse 2 - Super Baby 2 dołączy do grywalnych postaci - https://t.co/Pu8Rjf8tlO https://t.co/U5z6Sp6fc0

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch