Cities: Skylines i Insurgency: Sandstorm z darmowymi weekendami na Steamie!

Insurgency Sandstorm Art
Insurgency Sandstorm Art

Każdy koniec tygodnia oznacza dla gracza szansę na przetestowanie w serwisie Steam kilku gier za darmo w ramach darmowych weekendów. Tym razem padło na bardzo dobre produkcje – Cities: Skylines i Insurgency: Sandstorm, które warto sprawdzić.

Cities: Skylines to niesamowicie grywalny symulator budowy wirtualnego miasta. Gra ukazała się w 2015 roku na PC, dwa lata później trafiła na konsole Xbox One i PlayStation 4, a w 2018 portu doczekali się również posiadacze Nintendo Switch. Skylines zebrał świetne oceny zarówno od graczy i recenzentów, a ogromna społeczność dostarczyła niezłe mody. Recenzowaliśmy grę zarówno na PC, jak i na konsoli Xbox One. Dzisiaj ukazało się kolejne rozszerzenie o tytule Sunset Harbor, które do gry dodaje trolejbusy, nową gałąź przemysłu i kilka nowych map.

Przetestuj Cities: Skylines za darmo.

Insurgency: Sandstorm to shooter, który trafił do ponad miliona graczy w pierwszym roku od premiery. Produkcja jest znana z realistycznego przedstawienia współczesnej wojny, koncentrującej się na zabójczej walce w zwarciu, zorientowanej na grze wieloosobowej i kooperacyjnej. Gra otrzyma również edycje konsolowe – pod koniec sierpnia tego roku ukaże się na Xbox One i PlayStation 4.

Przetestuj Insurgency: Sandstorm za darmo.

Cities: Skylines zwiastun

Insurgency: Sandstorm zwiastun