Insurgency: Sandstorm – przybliżona data premiery na PC i konsolach

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Insurgency Sandstorm
Insurgency Sandstorm

Insurgency: Sandstorm, gra studia New World Interactive pojawi się na tegorocznym E3, a dzięki najnowszemu wideo na kanale twórców, znamy kolejne ważne szczegóły dotyczące gry. Przede wszystkim, wiadomo już, że gra pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w 2019 roku, a na komputery osobiste (Steam) we wrześniu tego roku. Pecetowe wydanie kosztować będzie 30 dolarów. Przed premierą będzie można wziąć udział w zamkniętych betatestach gry, ale dotyczyć ma to jedynie graczy, którzy zamówią pre-order.

Czym ma się wyróżniać Insurgency: Sandstorm? Potyczki w Insurgency, na tle innych pierwszoosobowych sieciowej strzelanek, cechuje realizm starć. Oprócz znanych już fanom pierwszej odsłony trybów, twórcy dostarczą graczom bitwy na dużą skalę, czyli 16 na 16. Nie zabraknie ostrzału artylerii i wsparcia pojazdów. W Insurgency: Sandstorm kluczem co sukcesu będzie praca zespołowa. Gra wygląda dość obiecująco pod względem oprawy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że „jedynka” hula na silniku Source.

Insurgency: Sandstorm to jedna z ciekawszych propozycji dla fanów strzelanek – jeśli chcecie poznać naszą ocenę pierwszej części – recenzja Insurgency jest dostępna tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów