Injustice 2 drugi tydzień z rzędu najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii

Overwatch zalicza spektakularny awans.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Injustice 2, bijatyka od NetherRealm już drugi tydzień od premiery jest najchętniej kupowaną grą w UK. Tytuł tym samym jest szóstą tegoroczną produkcją, która co najmniej przez dwa tygodnie okupuje szczyt notowania. Wcześniej ta sztuka udała się: Ghost Recon Wildlands, For Honor, Resident Evil 7, GTA 5 oraz Mass Effect: Andromeda.

Największym zaskoczeniem jest drugie miejsce. Overwatch hucznie świętuje swoje pierwsze urodziny awansując aż o 16 lokat. Pierwszą trójkę zamyka GTA 5.

Największy spadek w porównaniu do wcześniejszego tygodnia, zaliczyła gra Farpoin. Ekskluzywna produkcja na konsole PlayStation 4, stworzona z myślą o goglach PS VR, spadał z drugiego na 19 miejsce. Z kolei debiutujące w zeszły czwartek gra RiME znalazła się na dopiera 27 miejscu. Jest to jednak tytuł, który z pewnością większym powodzeniem cieszył się w sprzedaży cyfrowej, której zestawienia najlepiej sprzedających się gier w UK, nie uwzględnia.

Top 10 najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii (od 22 do 27 maja):

  1. INJUSTICE 2
  2. OVERWATCH
  3. GRAND THEFT AUTO 5
  4. FIFA 17
  5. PREY
  6. MARIO KART 8 DELUXE
  7. GHOST RECON: WILDLANDS
  8. DISHONORED 2
  9. THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD
  10. ULTRA STREET FIGHTER II

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów