I Hate Running Backwards zadebiutowało na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
I Hate Running Backwards
I Hate Running Backwards

Studio Binx Interactive oraz wydawca Devolver Digital, poinformowali, że szalona strzelanka I Hate Running Backwards jest już dostępna na Nintendo Switch.

I Hate Running Backwards to pełna nieprzerwanej akcji gra z gatunk roguelike. Twórcy postawili na absolutną destrukcję oraz walkę z niekończącymi się falami wrogów. Będziemy ich spotykać podczas podróży w czasie, które przerzucają naszego bohatera do różnych światów generowanych proceduralnie. W ogniu walki możemy spotkać wiele znanych twarzy jak Serious Sam od Croteam, Lo Wang z serii Shadow Warrior, Bullet Kin z Enter the Gungeon czy Jacket z Hotline Miami.

Gra I Hate Running Backwards jest już dostępna na Nintendo Switch w cenie 14,99€ a posiadacze jakiejkolwiek gry Devolver Digital otrzymają 15% zniżki przy zakupach w eShopie.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów