Hitman: Sniper Assassin pojawi się w tym roku na PlayStation 4, Xbox One i PC?

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Już w maju tego roku trafi do nas Hitman: Definitive Edition, wydany przez Warner Bros. Interactive. Jak się teraz okazuje, możliwe jest pojawienie się w tym roku nowej gry z serii Hitman. Jak podają koreańskie i australijskie tablice klasyfikacyjne, kolejna część przygód Agenta 47 ma nosić podtytuł Sniper Assassin i ma być dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach osobistych z systemem Windows.

Deweloper gry, IO Interactive, nie potwierdził na ten moment przygotowywania kolejnej części produkcji, jednak tablice klasyfikacyjne rzadko się mylą. Istnieje więc na to wielkie prawdopodobieństwo. Jak może nam sugerować podtytuł, będziemy mieli do czynienia z sequelem wydanej w 2015 roku gry Hitman: Sniper.

Plotce tej sprzyja również fakt, że w listopadzie zeszłego roku deweloper ujawnił, że pracują nad dwoma nowymi tytułami ze stajni Hitmana. Wcześniej IO Interactive powiedziało także, że czynią w ich temacie „wielkie postępy”.

W zeszłym roku Square Enix sporo namieszało, zdradzając, że mają w planach zwolnienie dewelopera IO Interactive i sprzedanie praw do serii Hitman. Ostatecznie jednak nie znaleziono kupca, więc o przyszłość serii możemy być spokojni.

Hitman: Definitive Edition pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 18 maja (dokładniejsze informacje możecie znaleźć tutaj). Więcej wiadomości na temat gry Hitaman: Sniper Assassin możemy spodziewać się na tegorocznych targach E3.

Dyskusja

Komentarzy ( 3 )

 1. sebek pisze:

  ulalala super wiadomość, poczekajcie tylko aż wymienie dzisiaj stare ps4 na nowe PRO w ME i mogę przyjmować płatne zlecenia :p

  • Qwertz pisze:

   Dzięki że się dzielisz tą mega ważną informacją, bardzo ciekawa:) może jeszcze dorzuć logo ME żeby zaleciało jeszcze większą reklamówą

  • Anonim pisze:

   Tylko idiota wymieni konsolę w ten sposób. ME za PS4 500GB daje na zakup nowej konsoli 275 zł i drugie tyle w bonie, który można wydać tylko na wybrane gry…

   Na Allegro swoją starą konsolę PS4 500GB spokojnie można sprzedać za około 700 zł i to bez jakiś beznadziejnych bonów.

   Do tego dochodzi cena PS4 Pro w ME – taniej po prostu kupi się gdzieś indziej. W ME konsola PS4 Pro kosztuje 1699 zł. Tymczasem w innym znanym sklepie można zakupić ten sam sprzęt nawet o 70 zł taniej.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów