Hideo Kojima zapowiedział nowy zwiastun Death Stranding

Death Stranding 1 e1480684029555

Death Stranding, najnowsza gra samego Hideo Kojimy, to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów ekskluzywnych na konsolę PlayStation 4. Pomimo tego, że gra pojawiała się na kilku konferencjach, to nadal naprawdę mało o niej wiemy. Sony jakiś czas temu potwierdziło, że na tegorocznych targach E3 zobaczymy Death Stranding, a teraz wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli również okazję przyjrzeć się nowemu zwiastunowi.

Niedawno Hideo Kojima na swoim koncie na Twitterze udostępnił zdjęcie z humorystycznym opisem, które odwołuje się do nowego zwiastuna produkcji. Prawdopodobnie ujrzymy go już za niecały miesiąc.


Na początku bieżącego roku Norman Reedus, aktor wcielający się w głównego protagonistę w najnowszej grze Hideo Kojimy, mówił trochę o produkcji. Głównie zaznaczył, że koncepcja gry przekracza obecne tytuły. Mieliśmy już okazje zobaczyć kilka zwiastunów Death Stranding, lecz żaden z nich nie pokazywał gry podczas rozgrywki lub faktycznej akcji. Czy tym razem będzie inaczej? Przekonamy się już wkrótce.

Death Stranding jest grą ekskluzywną na konsolę PlayStation 4. Na ten moment nic nie wiadomo o dacie premiery.

Death Stranding – zwiastun produkcji z The Game Awards 2017


Źródło: https://twitter.com/HIDEO_KOJIMA_EN/status/996906155141095424