Hideki Kamiya widzi Devil May Cry 5 w stylu nowego God of War

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Devil May Cry
Devil May Cry

Hideki Kamiya, reżyser pierwszej odsłony Devil May Cry, podzielił się na Twitterze swoją wizją najnowszej, jeszcze niezapowiedzianej odsłony kultowej marki.

Według niego Devil May Cry 5 powinno wyznaczyć nowy kierunek dla serii. Biorąc pod uwagę światowe trendy i niesamowitą grafikę w ostatnich grach Capcomu, Kamiya twierdzi, że w przyszłym DMC powinny zajść takie zmiany, jakie dostrzegamy na przedpremierowych materiałach z nowego God of War autorstwa SIE Santa Monica Studio.

Pamiętać należy, że Hideki Kamiya nie pracował nad serią Devil May Cry od premiery pierwszej części z 2001 roku. Nie powinniśmy traktować jego wypowiedzi jako rzetelnych informacji na temat rzekomej nowej gry, ale po prostu jako ciekawy pomysłu ze strony ojca serii.

Ostatnie części DMC zostały wyreżyserowane przez Hideaki Itsuno, który przygotowuje się do ujawnienia nowej gry. Czy będzie to Devil May Cry 5? Być może.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Można rozpocząć pobieranie wersji beta Fallout 76 - https://t.co/t8bZxMFZuX https://t.co/A1UY0aI6Vi
Battlefield V ozłocone! DICE oficjalnie zakończyło prace nad grą - https://t.co/eU6LvGXzJ3 https://t.co/J8fpl469W6

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch