Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Hideaki Itsuno wolał stworzyć Devil May Cry V zamiast Dragon’s Dogma 2

Itsuno udzielił wywiadu VG24/7, w którym powiedział, że Devil May Cry V wcale nie był projektem, który planował od dawna. Jego najnowsze dziecko pierwotnie było prawie całkowicie inne.

Jak przyznaje Hideaki Itsuno, gdy nadszedł czas, aby podjąć decyzję nad czym dalej trzeba będzie pracować, zwrócił się do założyciela studia Capcom – Kenzo Tsujimoto. Japończyk przekazał Itsuno, że jest zainteresowany Devil May Cry V lub Dragon’s Dogma 2. Hideaki mówi:

Więc pomyślałem, ok, wiesz co… zróbmy DMCV. Więc zrobiliśmy.

Itsuno przyznaje jednak, że podczas tworzenia piątej części Devil May Cry miał wiele pomysłów, co zrobić z Dragon’s Dogma 2, lecz nie rozwinął tej myśli.

Japończyk droczył się, że skoro jego praca nad DMCV kończy się już niedługo, to będzie w stanie całkowicie przysiąść do nowego projektu. Nie wiadomo jednak, czy Itsuno miał na myśli Dragon’s Dogma 2. Sam Hideaki mówi:

Zawsze chodziły mi po głowie cztery pomysły, które chciałem zrealizować. Jest jednak pewna różnica między tytułami, które chciałbym zrobić, a nad którymi, według mnie, powinienem pracować dalej. Ale oto właśnie jesteśmy tutaj i… przygotowuję się już do kolejnego projektu. Nie możemy powiedzieć, co to jest, ale nie możemy się też doczekać, aby zacząć nad tym pracować.

Jak myślicie, nad czym teraz będzie pracował Hideaki Itsuno? Nad czym chcielibyście, żeby pracował? Dajcie znać w komentarzach. Tymczasem Devil May Cry V pojawi się już 8 marca na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows. Dzisiaj pojawiło się nowe demo tej produkcji. Jeśli chcecie poznać więcej informacji na ten temat, zajrzyjcie pod ten link.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement