Hellblade: Senua’s Sacrifice jeszcze w kwietniu zadebiutuje na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Ninja Theory poinformowała dzisiaj, że gra Hellblade: Senua’s Sacrifice zadebiutuje 11 kwietnia na konsoli Switch. Premiera gry na sprzęcie Nintendo została zapowiedziana w lutym, ale chyba nikt się nie spodziewał, że nastąpi tak szybko.

Hellblade debiutowało pierwotnie w sierpniu 2017 roku na PC oraz PlayStation 4, a dokładnie rok temu na konsoli Xbox One. Jest to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której kierujemy poczynaniami celtyckiej wojowniczki, walczącej o duszę zmarłego ukochanego. Rozgrywka opiera się licznych starciach z przeciwnikami w wikińskiego piekła oraz rozwiązywaniu łamigłówek.

Warto dodać, że portem na konsole Nintendo Switch zajęła się rodzima firma QLOC, pracująca wcześniej przy produkcji takich tytułów jak Dark Souls Remastered, Get Even czy Resident Evil 6.

Hellblade będzie dostępny włącznie w cyfrowej wersji na Nintendo eShop w cenie 29.99 euro.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów