Guacamelee! 2 z nowym zwiastunem i datą premiery

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale PlayStation pojawił się nowy zwiastun platformówki Guacamelee! 2, ujawniający datę premiery gry. W sequel popularnej platformówki na PlayStation 4 i PC zagramy już 21 sierpnia.

Guacamelee! 2 pod względem rozgrywki będzie nieco odświeżoną wersją pierwowzoru. Graficznie twórcy z Drinkbox Studios nie porzucili wcześniejszej stylistyki i tytuł będzie bliźniaczo podobny do pierwszej odsłony. Do gry dodane zostaną nowe poziomy, wrogowie, bossowie oraz tryb lokalnej kooperacji dla czterech graczy.

Historia Guacamelee! 2 rozpoczyna się siedem lat po wydarzeniach z pierwszej części. Juan Aguacate prowadzi beztroskie i szczęśliwe życie ze swoją rodziną. Niestety jego spokój zostaje zmącony przez nowego przeciwnika, który zagraża nie tylko Meksykowi, ale i całemu światu.

Guacamelee 2! – Zwiastun ujawniający datę premiery gry:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów