Guacamelee! 2 jeszcze w tym miesiącu trafi na konsolę Xbox One

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak poinformowali twórcy gry, czyli ekipa DrinkBox Studios, Guacamelee! 2 w wersji na konsolę Xbox One zadebiutuje 18 stycznia. Można już składać zamówienia przedpremierowe, za sprawą których możecie nabyć ten tytuł 20% taniej.

Gracze, którzy skuszą się na zakup Guacamelee! 2 w wersji na konsolę Xbox One, otrzymają również możliwość pobrania tego tytułu na swoje komputery, wyposażone w system operacyjny Windows 10. Produkcja DrinkBox Studios wspiera opcję „cross save”, dzięki której bez problemu można przenosić postępy w grze pomiędzy wymienionymi platformami.

Przypomnijmy, że Guacamelee! 2 zadebiutowało w sierpniu ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. W zeszłym miesiącu tytuł ten trafił również do posiadaczy Nintendo Switch. Najwyższy czas, aby i gracze korzystający ze sprzętu firmy Microsoft powrócili do Meksyku.

Guacamelee! 2 – zwiastun wersji na konsolę Xbox One

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów