GTA San Andreas na Xbox 360 już potwierdzone

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Ta wiadomość chyba bardziej cieszy niż kolejne przeniesienie przeciętnego tytuły z konsoli siódmej generacji na ósmą. GTA San Andreas, czyli już dziesięcioletnia produkcja studia Rockstar Games trafi na konsolę Xbox 360 i zapewne to tylko kwestia czasu kiedy zostanie zapowiedziana na PlayStation 3. 

Choć tytuł przez miłośników serii wielokrotnie był już ogrywany na PC-tach i PlayStation 2 to z pewnością znajdzie się wielu napaleńców chcących sobie odświeżyć tą kultową produkcję. Tym bardziej, że gra została odświeżona. Nowa wersja śmiga w rozdzielczości 720p. i zapewnia większe pole widzenia. Również nie zapomniano o łowcach trofeów, z myślą o których wprowadzono system osiągnięć.

GTA San Andreas na Xboxa 360 ma się ukazać 26 października, a jego cyfrowa wersja będzie kosztować 14,99$, czyli około 50 zł.

Źródło: https://support.rockstargames.com  

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów